Zielony Zakątek

Zielony Zakątek jest naszą najnowszą inwestycją w Łodzi. Budynek mieszkalny posiada 22 mieszkania. Całość usytuowana jest blisko parku, w okolicy bloków o niskiej zabudowie do czterech pięter, w dzielnicy Łódź-Bałuty. Miejsce jest ciche i spokojne, co jest zawsze cenione przez mieszkańców dużych miast. Lokalizacja inwestycji gwarantuje również mieszkańcom łatwy dostęp do infrastruktury. Zielony Zakątek położony jest blisko sieci autobusowej, a mała odległość do centrum gwarantuje również szybki dojazd między innymi do Manufaktury.

Jeżeli szukasz mieszkania, zadzwoń lub napisz do nas. Chętnie opowiemy Ci więcej o naszej najnowszej inwestycji, oraz pomożemy wybrać najlepsze dla Ciebie mieszkanie.

Posłuchaj lektorskiego nagrania
na temat naszej najnowszej inwestycji

Zielony Zakątek

Sprawdź co cechuje naszą najnowszą inwestycję:

22 mieszkania

W naszym nowym budynku mieszkalnym znajdują się dwadzieścia dwa mieszkania. Zadzwoń do nas, żeby zapytać o szczegóły!

Blisko do Manufaktury

Inwestycja znajduje się zarówno blisko centrum, blisko sieci autobusowej, a także Manufaktury. Dzięki temu wolne chwile możesz spędzić przyjemnie na zakupach lub w kinie.

Mieszkania pod klucz

Oszczędź swój czas i pieniądze dzięki wykończeniu mieszkania pod klucz. Pozwól profesjonalistom zająć się wszystkim za Ciebie.

Zielona okolica

Całość znajduje się w zielonej okolicy, blisko parku. Sprzyja to długim spacerom w pięknych okolicach, a także gwarantuje ciszę i spokój mimo położenia blisko centrum miasta.

Rzuty

Potrzebujesz technicznych informacji? Chcesz znać rozkład mieszkań?
Przejdź do działu z rzutami i przekonaj się sam.

Galeria

Zobacz na zdjęciach jak prezentuje się nasza najnowsza inwestycja

Zadzwoń lub napisz do nas

Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania dotyczące naszych inwestycji.

Copyright 2017 by Hillnet