maxbud4logobig2

Witaj w MaxBud 4

MaxBud 4 jest firmą deweloperską istniejącą na rynku od 2005 roku. Już od prawie 15-tu lat realizujemy własne projekty inwestycyjne związane z rynkiem nieruchomości. Do tej pory oddaliśmy do użytku ponad piętnaście inwestycji, a kolejne są właśnie w budowie. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu bardzo dobrze wiemy, że zakup mieszkania to odpowiedzialna i ważna decyzja. Dlatego nasze projekty tworzymy w oparciu o potrzeby naszych klientów.

Działalność naszej firmy obejmuje całość procesu deweloperskiego – począwszy od pozyskania gruntów, poprzez projektowanie we współpracy z doświadczonymi biurami architektonicznymi, po uzyskanie prawomocnych zezwoleń na budowę, nadzór nad wykonawstwem budowlanym, aż do przekazania gotowych mieszkań klientom i zarządzania całym obiektem. Zapraszamy do kontaktu i zapoznania się z naszą aktualną ofertą.

Posłuchaj lektorskiego nagrania
na temat naszej firmy

Nasze dotychczasowe inwestycje

Zapraszamy do zapoznania się z całą listą naszych zrealizowanych inwestycji. To dzięki nim znamy potrzeby naszych klientów. W naszej ofercie znajdowały się mieszkania z różnych segmentów cenowych, zarówno wysokiej jakości osiedla mieszkaniowe jak i również luksusowe apartamenty w bardzo atrakcyjnych cenach.
Przywiązanie do jakości wykonania oraz niezawodność, gwarantują, że wszystkie nasze inwestycje odznaczają się komfortem oraz jakością wykonania.

Zielony zakątek

Sprawdź naszą nową inwestycję

© 2016 HILLNET. ALL RIGHTS RESERVED.